درباره ما

گروه فنی همّت صنعت با درک عمیق از نیازهای صنعت در حوزه مصنوعات فلزی (Sheet Metal ) و با بهره گیری از تجربه ، علم ، ماشین آلات و ابزارهای نوین در عرصه صنعت به تولید قطعات مختلف و ارائه خدمات فنی و مهندسی در زمینه صنعت ورقکاری مشغول بوده و خدمات شایانی به صنایع مختلف از جمله نفت و گاز ، خودرو ، لوازم خانگی ، پزشکی ، مخابرات و ... ارائه نموده است .
گروه با نگاه تولیدی به طرح و خلق راه حل با پشتوانه قریب به نیم قرن تجربه و تکیه بر مهندسین توانمند و تیم مجرب و متخصص در راستای تولید مصنوعات فلزی توانسته است با افزایش کیفیت و کاهش زمان تولید ، تولید ناب ( lean production) را جایگزین روش های سنتی کند .
ما ثابت کردیم همانگونه که در گذشته با دست های خالی صنعت و به روش های سنتی توانستیم با ارائه خدمات و محصولات با کیفیت نامی نیک رقم بزنیم ، امروز نیز با به کارگیری نرم افزارها و دستگاههای پیشرفته و متنوع به خوبی در راستای رفع نیازهای این صنعت به صورت سفارشی ( Custom Design ) فائق آییم و میتوانیم با خودباوری همراه با تحقیق و توسعه ، گروه را در استفاده بهتر از فرصت ها و بروز خلاقیت و نوآوری موفق نماییم .
ما با داشتن قریب نیم قرن سابقه در صنعت مصنوعات فلزی ، چیز زیادی نیست که ندانیم یا انجام نداده باشیم .
لطفا توانایی ما را امتحان کنید ....